Go to Top

Dieta oczyszczająca

Acai Power

Dieta oczyszczająca
Czujesz się ociężale? Nie masz chęci do życia? Wszystko postrzegasz w ciemnych barwach? Myślisz, że to przesilenie? Niekoniecznie. Często takie znaki daje nam organizm, który nie jest w stanie poradzić sobie z nagromadzoną ilością toksyn.
Nie martw się, jest na to sposób!
Dieta oczyszczająca pozwoli odzyskać Ci radość życia, jędrność skóry i blask cery. A co najważniejsze, pozbędziesz się wszelkich szkodliwych toksyn z organizmu. Na początku może być to dość nieprzyjemne, Twój organizm pozbywając się szkodliwych substancji będzie dawał o sobie znać. Możesz mieć nieprzyjemny oddech czy też nieprzyjemny zapach potu. Ale to minie!
Owa dieta powinna trwać od dziesięciu do czternastu dni. Możemy spotkać różne rodzaje owej diety. Jedne skupiają się na spożywaniu konkretnego owocu lub warzywa, inne na piciu samej wody i naparów ziołowych. Ważne jest to, że dietę oczyszczającą mogą stosować tylko osoby zdrowe.
Najlepsza jest dieta urozmaicona.
Przez pierwsze trzy dni jesz same owoce i warzywa, potem przez następne dni dołączasz do tego sfermentowane produkty mleczne. Po sześciu dniach zaczynasz wprowadzać do swojego jadłospisu kasze, ryż i inne podobne produkty. Przy ósmym dniu możesz śmiało sięgać bo biały ser, ważne jest jednak by był on chudy. Dziesiątego i jedenastego należy zacząć spożywać ryby. Około dwunastego dnia trzeba wprowadzić do diety mięso. Ważne jest by robić to wszystko stopniowo.

Jeśli będziemy przestrzegać powyższych zaleceń, nasz organizm z pewnością będzie nam wdzięczny i z pewnością nas za to wynagrodzi!

Incoming search terms:

  • acai power komentarze

Dodaj komentarz