Go to Top

Jagodowe odchudzanie z ACAI POWER

Acai Power

Wśród preparatów odchudzających pojawia się coraz więcej środków z jagodami Acai. To malutkie owoce przypominające polskie borówki, które rosną w amazońskich dżunglach. Ich właściwości odchudzające znała już wiele lat temu miejscowa ludność.

Moc jagód

Jagody acai przyspieszają przemianę materii oraz ograniczają przyswajanie tłuszczu. Wpływają także na zahamowanie apetytu. Są prawdziwą bombą witaminową bogatą w antyoksydanty i mikroelementy. Pod lupę wzięłam Acai Power, ponieważ obecnie jest to preparat z największym stężeniem oryginalnych jagód dostępnym na rynku. Czy rzeczywiście działa? W jaki sposób przyspiesza odchudzanie?

Przyspieszone odchudzanie

Producent obiecuje utratę pięciu kilogramów w miesiąc. To obietnica, która nie wzbudza podejrzeń. Cel jest realny i możliwy do osiągnięcia bez uszczerbku na zdrowiu. Na forach internetowych przeważają pozytywne opinie na temat Acai Power. Doszukałam się tylko dwóch negatywnych ocen, było też kilka neutralnych. Dziewczyny dzielą się spostrzeżeniami i wrzucają zdjęcia przed i po kuracji. Wygląda na to, że produkt jest uczciwy i spełnia oczekiwania użytkowniczek. Pytanie czy to zasługa producenta, czy natury?

Stosowanie Acai Power

Preparat zamknięty jest w opakowaniu, które zawiera 30 kapsułek. Przy zażywaniu według zaleceń, taka ilość wystarczy na miesiąc kuracji. To akurat najczęściej proponowane rozwiązanie przy tego typu preparatach. Trudno stwierdzić, czy opakowanie jest ekonomiczne, czy mogłoby wystarczać na nieco dłużej. Plusem z pewnością jest ujawniony skład. Producent wyszedł nawet naprzeciw rodakom, i dołączył opis składu w języku polskim. To duża zaleta. Wszystko mamy czarno na białym. Kapsułki są miękkie i wygodne do połknięcia.

Uwaga na podróbki!

Skuteczność Acai Power pozostawiam do indywidualnej oceny w myśl zasady, że każdy organizm reaguje inaczej na to, co mu dostarczamy. Przestrzegam jedynie przed tańszymi zamiennikami, od których roi się na aukcjach internetowych. Oryginalnych jagód acai nie kupimy za 15 zł. Warto mieć to na uwadze, jeśli zdecydujemy się na kurację z acai.

Incoming search terms:

 • acai power
 • acai power opinie
 • yhs-fullyhosted_003
 • tabletki acai power
 • jagody acai power
 • tabletki jagodowe
 • acaipower opinie
 • Acaipower
 • acai power forum
 • tabletki acai power opinie

12 odpowiedzi na: "Jagodowe odchudzanie z ACAI POWER"

 • justyna
  2 stycznia 2014 - 21:08

  jagody acai to cud natury!! korzystałam z ich dobrodziejstw kilka miesięcy temu kiedy musiałam szybko schudnąć do ślubu. uratowały mnie, choć wtedy jeszcze nie były tak popularne jak dzisiaj :-)

 • Baletnica
  3 stycznia 2014 - 11:04

  współczuję tym co wierzą że można kupić coś cennego z drugiego końca świata za 5 zł… z takim myśleniem nie ma się co dziwić, że ludzie nabierają się na podróbki

 • krystian_77
  3 stycznia 2014 - 18:13

  moja kobieta testuje wszystkie takie preparaty, ostatnio właśnie na tapecie ma jagody acai. Naczytała się że potrafią zdziałać cuda i teraz będzie pewnie próbować wszystkiego po kolei :P podrzucę jej ten artykuł, dzięki!

 • lenka
  7 stycznia 2014 - 21:26

  acai to nie jest nic nowego, na dietetyce uczyłam się o nich już 3 lata temu tylko że jeszcze nie były tak rozpowszechnione. kiedyś też zbiory nie odbywały się na taką skalę więc niemożliwe było wysyłanie tego na świat. raczyli się jagódkami tylko mieszkańcy Brazylii :P i dlatego są tacy szczupli, he he

 • beata_82
  9 stycznia 2014 - 13:06

  testował ktoś to acai power? może potwierdzić że działa? potrzebuję czegoś co naprawdę pomoże mi schudnąć a nie chcę wyrzucać pieniedzy w błoto ;/ niby na stronie producenta gwarantują zwrot pieniedzy gdyby nie zadziałało, ale sama nie wiem. stosował to ktoś i może się wypowiedzieć???

 • magdaEL
  10 stycznia 2014 - 10:49

  wesołyROMAN – wyobraź sobie, ze są kobiety, których sam fitness nie odchudzi. albo nie mają czasu bo latają po pracy na zakupy, po zakupach robią obiad, zajmują się dziećmi domem itd. najprościej jest krytykować, typowy facet. Bardzo dobrze, że są takie preparaty które choć trochę ułatwiają walkę o szczupłą sylwetkę, chwała za to producentom! (myślę, że to raczej producentKi – kobiety)

 • wesołyROMAN
  10 stycznia 2014 - 16:22

  a to polskie jagody już nie wystarczają? trzeba szukać ratunku za oceanem? oj kobietki zacznijcie o siebie dbać po prostu, a nie stosować nie wiadomo co, tabletki na włosy, na paznokcie na wagę, nie lepiej zwyczajnie zapisac się na jakis fitness?

 • jagodka
  13 stycznia 2014 - 15:31

  wiadomo że w naturze najwięcej dobrego. i pewnie jeszcze nie jedno się okaże, że nam gdzieś pod nosem na łąkach rosną zbawienne rośliny, owoce itd. kwestia czasu, medycyna nauka technika wszystko idzie do przodu ; )

 • ania_Z
  14 stycznia 2014 - 19:03

  5 kg w miesiąc to przynajmniej normalny wynik a nie jak niektórzy piszą, że schudniesz 15 kg w trzy dni. to trzeba nie mieć rozumu, żeby w coś takiego uwierzyć. zdrowe chudnięcie nie może być zbyt szybkie

 • martyna90
  15 stycznia 2014 - 20:37

  zwracajcie uwagę na skład! kupiłam kiedyś preparat z acai i okazało się, że jagód było tam… 0,03%! ogromny plus dla Acai Power za ujawniony i przetłumaczony skład, to znaczy że producent jest z nami szczery i nie ma nic do ukrycia :]

Dodaj komentarz